Zespół muzyczny Banda Lula

Wyjątkowy zespół z wyjątkowymi muzykami na wyjątkową okazję.

elastycznosc@1x

Pełna elastyczność

Atutem wyróżniającym nas pośród innych zespołów jest elastyczność, ponieważ potrafimy dopasować się do budżetu, wymagań, preferencji i gustów muzycznych Klienta.

oferta-muzyczna-gr

Różnorodna oferta

Program naszych występów może przybrać charakter tematyczny, a także może zostać oparty na doborze utworów o różnorodnej stylistyce według zapotrzebowania.

brzmienia@1x

Oryginalne brzmienia

Dzięki umiejętnościom i wieloletnim doświadczeniu nasze występny zawsze zapadają w pamięć, ponieważ doskonale wiemy jak nawiązać relację z słuchaczami.

doswiadczenie-gr

Wieloletnie doświadczenie

Każda osoba wchodząca w skład zespołu kocha muzykę i gra odkąd pamięta. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie grając razem i osobno bo to nasza pasja.

Dowiedz się czegoś o nas

Poznaj lepiej zespół BandaLula

Banda Lula to w pełni profesjonalny zespół muzyczny, którego siedziba znajduje się w Kudowie Zdroju blisko Wrocławia  (wol.dolnośląskie). Na rynku działamy od 1998 roku, a nasz skład tworzą wykształceni zawodowo muzycy z ogromnym doświadczeniem w branży.

Podstawą występów realizowanych przez nasz zespół jest muzyka wykonywana przez pięcioro muzyków. Dla osób gustujących w bardziej urozmaiconych i rozbudowanych brzmieniach, mamy możliwość gry w powiększonym składzie.Dla osób mniej wymagających możemy zmniejszyć skład do dwóch osób.

Doświadczenie oraz elastyczność naszego zespołu muzycznego pozwala nam żonglować gatunkami, bawić się muzyką i wybierać z każdej dekady niezapomniane hity, dlatego świetnie odnajdujemy się w każdym repertuarze.

Nie umniejszając wagi doznaniom audio-wizualnym wiemy jak budować nastrój i otoczkę jaką powinny mieć wszelkie imprezy czy wesela, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań techniki światła i dźwięku, które również przyczyniają się do gwarancji udanej zabawy.

Co, gdzie i jak gramy?

Oferta zespołu muzycznego Banda Lula

Co gramy?

Nasz zespół muzyczny Banda Lula zapewnia oprawę muzyczną wszelkich imprez rozrywkowych, od uroczystych bankietów po eventy plenerowe i przyjęcia weselne. Latami zdobywaliśmy doświadczenie grając różnego rodzaju muzykę, co obecnie pozwala nam na proponowanie prestiżowych występów muzycznych w powiększonym składzie.

Jak gramy?

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz 100% perfekcji, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta! Ważna impreza firmowa, koncert regionalny, przyjęcie okolicznościowe, ekskluzywne wesele, czy event kulturalny nie jest dla nas wyzwaniem. Dzięki naszym umiejętnościom i solidnemu warsztatowi możemy wykonać praktycznie każde muzyczne zlecenie!

Gdzie gramy?

Duża odległość również nie stanowi dla nas problemu! Zespół muzyczny Banda Lula gra w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk – dotrzemy w każde miejsce naszego kraju.

Rodzaje impez które gramy

EVENTY, WESELA, KONCERTY, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I FIRMOWE GRANE PO CAŁEJ POLSCE

Gwarantujemy jakość!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów

Dlaczego możemy tak o sobie powiedzieć?

Wyjątkowy zespół z wyjątkowymi muzykami na wyjątkową okazję – te zdanie zdanie trafnie opisuje charakter naszego zespołu.

Możemy tak powiedzieć, ponieważ posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności, by sprostać Państwa oczekiwaniom pod względem muzycznym. Ponadto zawsze pozytywnie nakręcamy do zabawy i zarażamy śmiechem na każdym etapie (nawet współpracy), a wszystko to utrzymując charakter zespołu, który doceniają nasi uczestnicy. Jeśli szukasz zespołu muzycznego z klasą trafiłeś w dobre miejsce.

Lata pracy z muzyką i instrumentami pozwala nam dosłownie bawić się dźwiękiem i wpasować w większość gatunków muzycznych. 

Co więcej posiadamy sprawdzone scenariusze zabaw, które możemy zaproponować tobie i twoim gościom. Wybierając naszą ofertę masz pewność realizacji założeń i podpisanej umowy.

4 powody, które świadczą o naszym profesjonalizmie:

 • mamy odpowiednie doświadczenie w pracy z Klientem
 • posiadamy odpowiednie umiejętności i wykształcenie muzyczne
 • dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym
 • jesteśmy godną zaufania, legalnie działającą firmą

Dowiedz się o nas

Optymalny skład zespołu

Nasz zespół zazwyczaj składa się z 7 osób, ale możemy powiększyć go o kilka dodatkowych członków w zależności od twoich oczekiwań. Współpracujemy z wieloma muzykami, ale co ważniejsze jesteśmy w stanie rozgrzać nawet najbardziej wybrednych uczestników imprezy.

Piotr Podarzecki

saksofon, akordeon, wokal

Radosław Grzegorczyk

piano stage, instrumenty klawiszowe, wokal

Andrzej Biliński

wokal, tenor, gitara

Zbigniew Sałkiewicz

instrumenty perkusyjne, wokal

Mirosław Aftyka

gitara basowa, wokal

Ryszard Holly

gitara solowa, wokal

Marzena Holly

wokal, instrumenty klawiszowe

Natan Domnik

akordeon

Miejscowości w których gramy

Najczęściej gramy tutaj, ale dojedziemy wszędzie! Dobry zespół muzyczny na wesele:

 • Kudowa Zdrój
 • Polanica Zdrój
 • Duszniki Zdrój
 • Kłodzko
 • Wałbrzych
 • Wrocław
 • Jelenia Góra
 • dolnyśląsk

Zapytaj o wolny termin

Skontaktuj się z nami. Zapytanie nic nie kosztuje. Odpowiemy na pytania i zarezerwujemy termin.

Aktualności o zespole

Polub nas na: facebooku Informacje o najnowszych wydarzeniach dot. zespołu dostępne na Facebooku. A także zdjęcia, opinie osób, które już nas gościły i wiele więcej… Oglądaj nas na: YouTube Prezentujemy na bieżąco filmy z naszych występów na weselach i eventach…